Pia estetik ; adını usta şairin şiirinden alan, şiir gibi bir güzelligi hedefleyen .mucizevi degişimlerin adresi olabilme yolunda sizler için deneyimli ekip kadrosu ile son sistem cihazlar ve profesyonel bakım ürünleri ile tüm ihtiyaclarınızı karsılamak için hizmette kalite çıtasını hep üstte tutmayı ilke edinen , müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunarak ,ülkemizdeki güzellik sektöründe hizmet kalitesini artırmayı kendine misyon edinmiştir.

İnsan yaşamının her evresinde bedeni ve görünümüne ilişkin pozitif duygularını yükselten, koruyan ve yaşama dair artı değerler katan tıbbi müdahaleler, uygulamalar ve tedavileri, ilkelerine sadık başarılı profesyoneller ile topluma sunan özel sağlık klinikleri kurmak, geliştirmek ve alanında öncü kuruluşlar arasında olmak.

Hizmet ilkelerimiz
Teşhis, tedavi ve uygulamalar hakkında en açık ve net şekilde bilgilendirme yapmak ve her zaman gerçekçi çözümler sunmak.
Alınan hizmet sürecinde uzmanlar ile paylaşılan bilgileri, özenle ve gizlilik içinde korumak. Ayrıca, hastaların kararlarına her zaman saygı duyup, güven ve samimiyetleri önemsemek.
Çalışan profesyonellerde diploma ve çalışma belgesi gibi yasal belgelerin yanı sıra, yaptıkları uygulamalar için yeterli deneyim ve sertifikasyon aramak.
Uygulamalarımızın ve tedavilerimizin sonucunun başarılı olması kadar, uygulama sürecinde hastalarımıza rahat, güvenli ve sağlık kurallarına en üst düzeyde uygun klinik koşullar sunmak.
Verilen hizmet kalitesini en üst standartlara taşırken, maddi değerleri ekonomik koşullarda sunmayı başarmak.

Sibel Kırbaş Beauty

Randevu Al

Ümraniye
Mecidiyeköy
Pendik
Sibel Kırbaş Beauty
Whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba, Sibel Kırbaş Beauty Güzellik Uzmanı olarak sizlere nasıl yardımcı olabilirim?