Slimpia Bölgesel İncelme 

Slimpia bölgesel incelme inatçı olan fazlalıkları yok etmek için geliştirilmiş en yeni teknolojiler ile bölgesel incelme artık mümkün durumda. Kusuru olmayan bir bedene kavuşmak için bu etkili sistemlerden destek alanların sayısı oldukça fazladır. Teknolojinin sunmuş olduğu yardım ile bölgesel zayıflama işlemlerinde büyük ilerlemeler fark edilir derecede kendini göstermiş durumda. Son senelerde en gözde bölgesel incelme tedavileri özellikle ultrason veya radyofrekans teknolojileri ile etki eden lazer sistemli incelmedir. 

Slimpia bölgesel incelme son yıllarda bu teknolojiler ile yağ dokusunu dondurma işlemi yaparak ya da bölgesel incelme için yağ hücrelerini parçalayarak radyofrekanslı ve vakumlu sistemlerde ilave edilmiştir. Basen karın ve bel bölgesinde bulunan fazla olan yağ dokusuna etki eden bu teknolojiler sayesinde artık en inatçı bölgesel fazlalıkları bile gerek kalmadan müdahale edilmesi mümkündür.

Bölgesel İncelme Tedavileri

Slimpia bölgesel incelme herhangi bir diyete ya da egzersize hatta verilen kilolara rağmen bir türlü kurtulamadığımız yağ dokularını hedef alan bu sistem farklı bir mekanizma ile çalışılıyor. Coolsculting teknolojisi ile etkili olan bu sistem yağ hücrelerinin dondurarak vücuda istenilen şekli verdiriyor. Uygulama esnasında fazla yağ dokusunun yer aldığı bölge vakumla bir kapsülün içine çekilerek işlem boyunca jel pedler ile konular herhangi bir zarar görmeden yağ dokusu kontrolü sağlanmış oluyor.

Tedavinin ilk dakikalarında ki vakumlama yüzünden hissedilmiş olan sızı haricinde son derece rahat bir tedavi çeşididir. İşlem donma etkisi sebebiyle yağ hücrelerinde programlanmış olan bir hücre ölümünü tetikler. Sonrasında uygulanan bölgede oluşan hafif bir kızarıklık haricinde herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Yağ hücrelerinin 0 dereceye kadar soğutma işlemi yapılır ve dondurulması sağlanır. Bu işlem yaklaşık olarak 35 dakika kadar bir süre içinde bir seans tamamlanmış olacaktır. 2 hafta sonra tedavi edilmiş olan bölgedeki küçülme gözle görülür şekilde başlamış olur. 

Bölgesel İncelme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Slimpia bölgesel incelme görüntü ve yağlardan rahatsız olan kişi tarafından güvenle uygulanabilecek yöntemlerden oluşmaktadır. Kişiler bölgesel inceleme fiyatları hakkında bilgi almak isterken bazı faktörler tarafından etki edeceğini bilmeleri gerekir. Bölgesel incelme fiyatlarında etkili olan faktörlerin ilk başında uygulama yapılacak bölge ve bölgesel incelme için uygulanacak yöntem şeklidir. Kişilerden farklı yöntemler ve farklı cihazlar kullanılması gerekli durumlarda buna göre farklı fiyatlar da olabilir. Bu faktörler de fiyatlar üzerinde etkili olan hususlardır. Bölgesel incelme fiyatları konusunda seans sayıları da büyük önem taşır. Tüm bu etkenler göz önüne alarak kesinlikle bölgesel incelme öncesi muayene olmak ve detaylı bir şekilde bilgi almak süreciniz konusunda daha faydalı olacaktır.

Bölgesel İncelme Yaptıranlar

Slimpia bölgesel incelme yöntemlerini kullanan kişiler diyet ya da spor ile yaşamlarını desteklediklerini de sonuçlarının kalıcı bir şekilde olmasından mutluluk duyarak yaşamlarına bu şekilde devam ederler. Önemli olan kişinin beklentilerine ne olduğu ve bu beklentilere uygun yöntemin tercihidir. Estetik bir uygulama olan bölgesel incelme teknikleri kesinlikle klinik ortamında ve uzman bir doktor eşliğinde yapılması hem hasta açısından hem de hastanın bütçesi açısından önemlidir. Slimpia bölgesel incelme için kaç seans gerektiğini uzman olan kişi sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir ve bu süreçte sizin mutlaka bu seansları tamamlayarak incelme etkilerinin yararını görmesi beklenir. Yarım bırakılmış olan seanslar etki etmeyecekken yan etki ihtimali de vardır. Yağ hücreleri bölgesel incelme yöntemleri ile vücuttan atılırken kesinlikle bol su ve diyet ile desteklenmesi süreci daha kalıcı ve daha etkili olmasında etken rol oynar.

 

 

Sibel Kırbaş Beauty

Randevu Al

Ümraniye
Mecidiyeköy
Pendik
Sibel Kırbaş Beauty
Whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba, Sibel Kırbaş Beauty Güzellik Uzmanı olarak sizlere nasıl yardımcı olabilirim?