G5 Masajı

Medikal alanda teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar için görüntü çok daha önemli olmaya başlamıştır. Özellikle estetiğe önem verenler için, medikal estetik çok önemli bir yerdedir. Birçok bayan uyguladığı rejimlere diyetlere rağmen, bir türlü zayıflayamaz. Spor faaliyetleri de dahil, bir şey etki etmez. Özellikle bölgesel yağlanmalar oldukça inatçıdır ve birçok çabaya rağmen erimez. Bu yüzden de farklı yöntemlere başvurmayı denerler.

G5 masajı çoğu kişi tarafından duyulmuş olan bir kavramdır. Özellikle selülit giderici etkisi ile bilinir. Hem sıkılaşma dağlar hem de yağlı ve inatçı bölgeleri yok eder. Bu yöntem cerrahi bir yöntem değildir ve bu yüzden de daha fazla talep vardır. Özellikle yağ dokusunu ortadan kaldırmaya ve ödem atmaya yardımcı olur. G5 masajı özel bir alet ırk yapılır ve ritmik hareketler ile vücudun belirli bölgelerine uygulanır.

Cihazdan vücuda doğru bir titreşim gelir ve bu da masajla birlikte hücrelerin hareket etmesini sağlar. Cihazlar son teknolojiye göre üretilir. Her cilde özel olarak başlıklar kullanılır. Çoğu kişi G5 masajı yaptırarak, kısa süre de firma kavuşup, daha estetik bir görüntü el de edilebilir. Toksinler atıldığı için, şişlik kalmaz. Bu masaj kişinin ihtiyaçlarına göre yapılır. Çoğu kişi G5 masajı hakkında detayları merak eder.

G5 Masajı Nedir?

GS masajı kendi ismine özel olan bir aletle yapılır. Bir diğer ismi de darbeli ya da titreşimli masajdır. Hakkı bir titreşim ile çalışır bu sayede vücut sıkılaşır ve selülit olan bölgeler iyileşmeye başlar. Bazı noktalarda yaşanan gerginlikler, bu sayede açılır ve kaslar rahatlar. En çok sıkıntı olan şeylerden biri d ödemdir. Vücutta ödem olması kişiyi her zaman çok daha kilolu gösterir. G5 masajı ile vücuttaki laktik asit atılır. Ritmik masaj sayesinde kan dolaşımı hızlanır ve ciltteki yaşlanma etkileri azalır. Cilt daha esnek ve canlı bir hâle getirir.

Masaj sayesinde kadınların en büyük problemi olan selülit ve sarkmalar azalır. G5 masajı aleti özellikle son yıllarda çok popüler olan ve kullanılan bir alettir. Popülerliği her geçen gün artist göstermeye başlamıştır. Bu alet vücut açısından birçok avantaj sağlar. Kan akışı hızlanır, vücut sıkılaşır, damarlar açılır. Vücudun bütün bölgeleri için uygundur ama en çok; kalça, popo, basen, üst bacak bölgesinde ve kollarda kullanılır. Selülit ile mücadele de oldukça etkili bir masajdır.

G5 Masajı Ne İşe Yarar?

G5 masajı ile deri ile yağ dokusu arasında oluşan ödemler ve şişlikler G5 masajı ile tedavi edilebilir. Bu yöntem ile kan akışı hızlandığı için dolaşım sistemi hastalıklarına da iyi gelir. Kaslar güçlenir ve selülit görüntüsü azalır. Estetik görünüme önem verenler için, çok iyi bir yöntemdir. G5 masajı sayesinde istenen form çok daha kolay yakalanabilir. Selülit birçok yönteme rağmen bir türlü azalmaz. En iyi yöntemlerden biri bu masajdır. Fazla yağların yakılması daha kısa sürer. Bölgesel zayıflama açısından oldukça etkilidir. Zararlı toksinler atılır ve vücut daha sağlıklı ve zinde bir hâle gelir. G5 masajını bölgesel sorunu olan herkes tercih edebilir.

G5 Masajı İle Zayıflama Nasıl Olur?

G5 masajı ile zayıflamak mümkündür. Önemli bir masaj tekniğidir. Vücudun çoğu bölgesinde selülit olabilir, bölgesel yağlanmalar olabilir. Bunları kaldırmak bu masaj ile mümkündür. Etkili sonuçlar veren bir uygulamadır. Özellikle basen ve bacak bölümünde sorun yaşıyorsanız, tercih edebilirsiniz. Verilen titreşimler selülit ve yağları yok eder. Masaj yapılırken vücutta dolaşır ve yağlar sıkışır. Bu şekilde daha sonra da parçalanır. Alınan sonuç oldukça başarılıdır. Tek seansla sorun çözülmez ama bir kaç seans sonra, gözle görülür bir etki oluşur.

G5 Masajı Fiyatları

En çok merak edilen şeylerden biri de G5 masajı fiyatlarıdır. Masaj fiyatları değişiklik gösterir. Uygulanan bölgeler, nereden hizmet aldığınız ya da kaç seans sürdüğü gibi detaylar fiyatları etkiler. Yaptırmadan önce, bir araştırma ve yaparak fiyat bilgisine sahip olmak, çok daha avantajlı olacaktır. Eğer bu konuda detaylı bilgi ve hizmet almak isterseniz, kurumunuzu tercih edebilirsiniz. Merak ettiklerinizi öğrenebilir, uygun fiyat avantajlarından siz de istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. 

 

 

 

Sibel Kırbaş Beauty

Randevu Al

Ümraniye
Mecidiyeköy
Pendik
Sibel Kırbaş Beauty
Whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba, Sibel Kırbaş Beauty Güzellik Uzmanı olarak sizlere nasıl yardımcı olabilirim?