Sibel Kırbaş Beauty

 

Sibel Kırbaş Beauty Güzellik Salonu’nun ilk şubesi, 2014 yılının Aralık ayında lisanslı güzellik uzmanı Sibel Kırbaş tarafından İstanbul Avrupa yakasında açılmıştır. Açıldığı günden bu güne kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile hizmet veren Sibel Kırbaş Beauty, 2022 yılında şubeleşmeye gitmiş ve Anadolu yakasında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Mucizevi değişimlerin adresi olabilmek için deneyimli kadrosu, son teknoloji cihazları ve profesyonel bakım ürünleri ile misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı, hizmet ve kalite çıtasını hep üstte tutmayı ilke edinen Sibel Kırbaş Beauty, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ülkemizdeki güzellik sektöründe hizmet kalitesini arttırmayı kendine ilke edinmiştir. Teşhis, bakım, tedavi ve uygulamalar hakkında şeffaflık ilkesine bağlı kalarak, her zaman gerçekçi çözümler sunmayı prensip olarak kabul etmiştir. Kişisel verilerin özenle ve gizlilik içinde korunması için gösterilen hassasiyet ve müşteri kararlarına her zaman saygı duyma anlayışı ile güven ve samimiyet ortamının kurulmasını amaçlamıştır.

Uygulamaların ve devam eden bakımların sonucunun başarılı olması kadar, uygulama süresince misafirlerimizin kendilerini rahat ve güvende hissetmesi de işletme önceliklerimizin başında gelmektedir. Sağlık kurallarına en üst düzeyde uyum sağlamak, verilen hizmet kalitesini en üst standartlara taşırken; diploma ve çalışma belgesi gibi yasal belgelerin yanı sıra, yaptıkları uygulamalar için yeterli bilgi birikim ve deneyim sahibi uzman kadro ile hizmet verilmesi bu en üst düzey hizmet standardını korumamıza olanak sağlamaktadır.

Ümraniye
Mecidiyeköy
Pendik
Sibel Kırbaş Beauty
Whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Merhaba, Sibel Kırbaş Beauty Güzellik Uzmanı olarak sizlere nasıl yardımcı olabilirim?